Hledáte manažera? U nás zveřejníte nabídku zdarma.

Plaťte pouze za relevantní uchazeče s potřebnými zkušenostmi. Zkušeného manažera najdete už od 1990 Kč.

19483

manažerů
v databázi

8678

viditelných
manažerů

Jak to funguje?

  • Inzerujete zdarma a platíte až za relevantní kandidáty
  • Všechny reakce na Vaši nabídku můžete odkrýt pomocí Subscription a navíc získáte přístup k naší databázi 18 000+ manažerů NEBO můžete odkrýt jednotlivé manažery pomocí kreditů.
  • Seniorního manažera tak díky našemu unikátnímu systému můžete najít již od 1 990 Kč
  • Zapomeňte na hromady irelevantních životopisů ze standardních pracovních portálů. Ušetřete čas a získávejte pouze skutečně kvalifikované kandidáty 
  • Díky našemu marketingu uvidí Vaši nabídku podstatná část kandidátů na trhu, kteří aktuálně hledají práci (byť třeba diskrétně)
  • Zároveň získáte přístup k naší databázi více než 18 000 manažerů (aktivně hledajících i pasivních / aktuálně zaměstnaných kandidátů)

Reference

Portál ExecutiveJob.cz mohu doporučit především kvůli zajímavému a neotřelému modelu fungování. V současné době, která je pro nábor kvalitních lidí složitá, se nám díky nim podařilo najít dva seniorní manažery.

Ondřej Špulka

Head of HR Carvago

Díky vaší platformě se nám podařilo během velmi krátké doby obsadit pozici, se kterou si za 9 měsíců neporadila ani personální agentura. Nemusím snad ani mluvit o vynaložených nákladech :) Opravdu palec nahoru a ještě jednou děkuji.

Petr Kubát

HR Business Partner HOCHTIEF

Jsem rád, že někdo konečně disruptuje odvětví executive search a musím říct, že ExecutiveJob.cz to dělá velmi dobře. I v této době, která je na trhu práce velmi složitá, se nám i díky ExecutiveJob.cz daří najít schopné manažery.

Tomáš Braverman

CEO Heureka Group

Překvapilo nás, že na Executivejob.cz za vyvěšení pozice nic neplatíte a celý systém je k tomu velmi přehledný. Vzhledem k předchozím zkušenostem s obsazováním top pozice na pracovních portálech jsme neměli žádná očekávání. Díky efektivnímu vyhodnocování uchazečů jsme ale rychle vybrali relevantního manažera a za dva týdny už seděl u nás v kancelářích jako nový člen týmu. Palec nahoru! Jednoduché a navíc s velmi nízkou finanční i časovou investicí.

Marián Tomko

CEO, Dype s.r.o.

Spolupráce s Executivejob byla perfektní! Díky jejich platformě v kombinaci s perfektními konzultacemi Lucie Dusilové jsme obsadili dvě klíčové role v našem top managementu výtečnými kandidáty. Děkujeme! Příště určitě zase společně.

Jiří Zima

CEO Niceboy®

Služby a profesionalitu firmy Executivejob.cz hodnotím velmi vysoce a kladně. Při hledání nového CFO do naší firmy SOPO jsme našli skvělého kandidáta právě s jejich pomocí! Budeme-li v budoucnu hledat další manažery do našeho týmu, vím na koho se obrátíme s jistotou, že dostaneme vysokou kvalitu za velmi konkurenceschopnou cenu.

Radomír Sabela

CEO Sopo s.r.o.

Nabídka služeb Outplacementu je přehledná a velmi dobře strukturovaná. Snadno a efektivně jsme zvolili rozsah služeb vhodný pro konkrétní situaci a lidi. Vše probíhalo bez zbytečných prodlev, profesionálně a citlivě, s odbornou erudicí a velkou empatií. Ti, kterým jsme službu nabídli a využili ji, během krátké doby získali s podporou EJ cenné zkušenosti a odpovídající uplatnění.

Hana Caltová

HR Director Kofola

Executivejob.cz mne oslovili svým unikátním a individuálním přístupem. Díky této platformě se naší firmě podařilo obsadit strategickou pozici Výrobního manažera, pro jeden z největších businessů v České republice. Mohu vřele doporučit všem, kterým jde o nábor kvalitních lidí, protože díky Executivejob.cz a jejich službám se jim to určitě podaří a naleznou toho pravého, stejně jako my.

Adéla Myšková

Vedoucí náboru Foxconn Group

Možností, jak najít top manažera a mít možnost zaujmout ho, je v dnešní době málo. S Executivejob.cz mám ale dobrou zkušenost a podařilo se mi obsadit klíčovou pozici CEO do jedné z našich velkých společností.

Šárka Češková Snížková

EUC a.s.

Máme za sebou úspěch v podobě obsazení pozice v globálním top managementu kandidátem, který se nám přihlásil přes Executivejob.cz. Portál mohu doporučit nejen kvůli efektivitě, ale také flexibilnímu přístupu a bezvadné zákaznické péči.

Vít Straka

Ritchy EU s.r.o.

V databázi Executivejob.cz jsme objevili několik velmi kvalitních kandidátů, čímž jsme ušetřili čas i peníze za headhunting. Ocenili jsme zejména vynikající poměr cena/výkon.

Martin Komínek

TEDOM a.s.

Službu Executivejob.cz jsem velmi rád doplnil ke svým zdrojům, když pro klienty obsazuji manažerské posty. Hlavní přednosti vidím v aktuálnosti dat, zájmu a úrovní kandidátů. Dalším, dost důležitým faktorem, je opravdu pružný a profesionální přístup. Díky moc!

Ondřej Hajský

iRecruit, s.r.o.

Inzerovali jsme manažerskou pozici na Executivejob.cz a byli jsme příjemně překvapeni reakcemi kandidátů. Ve finálním kole výběrového řízení jsme si pak jednoho z kandidátů vybrali. 
V budoucnu plánujeme inzerci na Executivejob.cz znova využít.

Maria Genzor

Besins Healthcare

Executivejob.cz považuji za unikátní 
a inovativní podpůrný nástroj ke klasickému headhuntingu. Díky tomu, že sdružuje exekutivní pozice i seniorní management, jsme úspěšně zařadili již několik kandidátů na shortlist.

Adriana Wyrobková

Arthur Hunt s.r.o.

V loňském roce jsme začali používat executivejob.cz a získali jsme velice zajímavé kontakty a i jednu obchodní příležitost. Na executivejob.cz se mi líbí, že umožňuje propojení manažerské potřeby zaměstnavatele s kariérním přáním seniorních manažérů.

Antonín Jiroušek

HOPI

Naše firma již vyzkoušela nespočet inzertních portálů. Některé se osvědčily, ale většina slibovala víc, než nabízela. V případě Executivejob.cz jsme byli velice pozitivně překvapeni. Služba, kterou nabízí, skutečně také funguje. Přes portál jsme inzerovali managerskou pozici s velice specifickými kritérii. Na inzerát jsme obdrželi adekvátní počet relevantních reakcí a našli kandidáta, kterého jsme navrhli na obsazení pozice. S Executivejob.cz rozhodně počítáme i do budoucna.

Michala Görlová

Talentor

Executivejob.cz jsme vyzkoušeli na komplikované pozici, na které jsme sami před tím již pár měsíců pracovali. Hned při prvním vyvěšení na executivejob.cz jsme uspěli a pozici jsme obsadili. Proto zkoušíme podruhé a vypadá to slibně!

Michal Batelka

PRIM Manufacture

Máme za sebou první úspěch ve spolupráci s Executivejob.cz. Podařilo se nám najít zajímavého kandidáta a obsadit pozici COO s těžce popsatelným profilem. A to díky skvělé službě, která účinně propojuje seniorní manažery s top manažerskými příležitostmi.

Jana Martinová

Accord Group

Oceňuji efektivitu služby Executivejob.cz, díky ní jsme velmi rychle obsadili složitou pozici. Jde o zajímavý nástroj k oslovení zkušených kandidátů na manažerské pozice. Oceňuji zkušenosti týmu Executivejob.cz v oblasti executive search a velmi partnerské 
a příjemné jednání.

Jitka Jarošová

TRESCON Executive Search

Ačkoliv jsem byl ze začátku skeptický k nabídce inzerce na serveru www.executivejob.cz, tak musím přiznat, že výsledek mě mile překvapil. Všechny odpovědi byly od kandidátů na špičkové profesní úrovni. Hledáte-li kvalitu, nikoliv kvantitu, doporučuji to zkusit!

Jiří Březina

KP2 Czech Republic

Potřebujete pomoc s registrací nebo s vyvěšením inzerce? Kontaktujte Honzu, nebo se na nás obraťte na chatu.

Jan Resl

Customer experience

Zajímají Vás další informace? Spojte se s námi, poradíme Vám.

Tomáš Drážný

Founder

Přihlaste se k newsletteru

Buďte v obraze, co se děje ve světě manažerů, obsazování top manažerských pozic a připojte se k našemu newsletteru, kde se budete pravidelně dovídat tipy a novinky.