Vyvěste pozici zdarma, manažera najděte od 1990 Kč.

Nic dopředu neriskujte a zabývejte se jen relevantními kandidáty.
Rozhodněte si o investici sami a mějte vše ve vlastních rukou.

15237

manažerů
v databázi

6497

viditelných
manažerů

Proč využít Executivejob.cz?

  • Inzerujete zdarma a platíte až za relevantní kandidáty
  • Sami rozhodujete, zda zaplatíte za odkrytí jednotlivých reakcí na Vaši pozici, nebo odkryjete všechny reakce za cenu standardní inzerce
  • Seniorního manažera tak díky našemu unikátnímu systému můžete najít již od 1 990 Kč
  • Šetříte čas, zabýváte se jen relevantní kandidáty
  • Díky propracovanému performance marketingu uvidí Vaši inzerci přes 95 % aktivních kandidátů na českém online trhu
  • Získáváte přístup do naší databáze manažerů, na jednom místě najdete aktivní i pasivní kandidáty na trhu

Reference

Jsem rád, že někdo konečně disruptuje odvětví executive search a musím říct, že ExecutiveJob.cz to dělá velmi dobře. I v této době, která je na trhu práce velmi složitá, se nám i díky ExecutiveJob.cz daří najít schopné manažery.

Tomáš Braverman

CEO Heureka Group

Spolupráce s Executivejob byla perfektní! Díky jejich platformě v kombinaci s perfektními konzultacemi Lucie Dusilové jsme obsadili dvě klíčové role v našem top managementu výtečnými kandidáty. Děkujeme! Příště určitě zase společně.

Jiří Zima

CEO Niceboy®

Služby a profesionalitu firmy Executivejob.cz hodnotím velmi vysoce a kladně. Při hledání nového CFO do naší firmy SOPO jsme našli skvělého kandidáta právě s jejich pomocí! Budeme-li v budoucnu hledat další manažery do našeho týmu, vím na koho se obrátíme s jistotou, že dostaneme vysokou kvalitu za velmi konkurenceschopnou cenu.

Radomír Sabela

CEO Sopo s.r.o.

Nabídka služeb Outplacementu je přehledná a velmi dobře strukturovaná. Snadno a efektivně jsme zvolili rozsah služeb vhodný pro konkrétní situaci a lidi. Vše probíhalo bez zbytečných prodlev, profesionálně a citlivě, s odbornou erudicí a velkou empatií. Ti, kterým jsme službu nabídli a využili ji, během krátké doby získali s podporou EJ cenné zkušenosti a odpovídající uplatnění.

Hana Caltová

HR Director Kofola

Executivejob.cz mne oslovili svým unikátním a individuálním přístupem. Díky této platformě se naší firmě podařilo obsadit strategickou pozici Výrobního manažera, pro jeden z největších businessů v České republice. Mohu vřele doporučit všem, kterým jde o nábor kvalitních lidí, protože díky Executivejob.cz a jejich službám se jim to určitě podaří a naleznou toho pravého, stejně jako my.

Adéla Myšková

Vedoucí náboru Foxconn Group

Možností, jak najít top manažera a mít možnost zaujmout ho, je v dnešní době málo. S Executivejob.cz mám ale dobrou zkušenost a podařilo se mi obsadit klíčovou pozici CEO do jedné z našich velkých společností.

Šárka Češková Snížková

EUC a.s.

Máme za sebou úspěch v podobě obsazení pozice v globálním top managementu kandidátem, který se nám přihlásil přes Executivejob.cz. Portál mohu doporučit nejen kvůli efektivitě, ale také flexibilnímu přístupu a bezvadné zákaznické péči.

Vít Straka

Ritchy EU s.r.o.

V databázi Executivejob.cz jsme objevili několik velmi kvalitních kandidátů, čímž jsme ušetřili čas i peníze za headhunting. Ocenili jsme zejména vynikající poměr cena/výkon.

Martin Komínek

TEDOM a.s.

Službu Executivejob.cz jsem velmi rád doplnil ke svým zdrojům, když pro klienty obsazuji manažerské posty. Hlavní přednosti vidím v aktuálnosti dat, zájmu a úrovní kandidátů. Dalším, dost důležitým faktorem, je opravdu pružný a profesionální přístup. Díky moc!

Ondřej Hajský

iRecruit, s.r.o.

Inzerovali jsme manažerskou pozici na Executivejob.cz a byli jsme příjemně překvapeni reakcemi kandidátů. Ve finálním kole výběrového řízení jsme si pak jednoho z kandidátů vybrali. 
V budoucnu plánujeme inzerci na Executivejob.cz znova využít.

Maria Genzor

Besins Healthcare

Executivejob.cz považuji za unikátní 
a inovativní podpůrný nástroj ke klasickému headhuntingu. Díky tomu, že sdružuje exekutivní pozice i seniorní management, jsme úspěšně zařadili již několik kandidátů na shortlist.

Adriana Wyrobková

Arthur Hunt s.r.o.

V loňském roce jsme začali používat executivejob.cz a získali jsme velice zajímavé kontakty a i jednu obchodní příležitost. Na executivejob.cz se mi líbí, že umožňuje propojení manažerské potřeby zaměstnavatele s kariérním přáním seniorních manažérů.

Antonín Jiroušek

HOPI

Naše firma již vyzkoušela nespočet inzertních portálů. Některé se osvědčily, ale většina slibovala víc, než nabízela. V případě Executivejob.cz jsme byli velice pozitivně překvapeni. Služba, kterou nabízí, skutečně také funguje. Přes portál jsme inzerovali managerskou pozici s velice specifickými kritérii. Na inzerát jsme obdrželi adekvátní počet relevantních reakcí a našli kandidáta, kterého jsme navrhli na obsazení pozice. S Executivejob.cz rozhodně počítáme i do budoucna.

Michala Görlová

Talentor

Executivejob.cz jsme vyzkoušeli na komplikované pozici, na které jsme sami před tím již pár měsíců pracovali. Hned při prvním vyvěšení na executivejob.cz jsme uspěli a pozici jsme obsadili. Proto zkoušíme podruhé a vypadá to slibně!

Michal Batelka

PRIM Manufacture

Máme za sebou první úspěch ve spolupráci s Executivejob.cz. Podařilo se nám najít zajímavého kandidáta a obsadit pozici COO s těžce popsatelným profilem. A to díky skvělé službě, která účinně propojuje seniorní manažery s top manažerskými příležitostmi.

Jana Martinová

Accord Group

Oceňuji efektivitu služby Executivejob.cz, díky ní jsme velmi rychle obsadili složitou pozici. Jde o zajímavý nástroj k oslovení zkušených kandidátů na manažerské pozice. Oceňuji zkušenosti týmu Executivejob.cz v oblasti executive search a velmi partnerské 
a příjemné jednání.

Jitka Jarošová

TRESCON Executive Search

Ačkoliv jsem byl ze začátku skeptický k nabídce inzerce na serveru www.executivejob.cz, tak musím přiznat, že výsledek mě mile překvapil. Všechny odpovědi byly od kandidátů na špičkové profesní úrovni. Hledáte-li kvalitu, nikoliv kvantitu, doporučuji to zkusit!

Jiří Březina

KP2 Czech Republic

Potřebujete pomoc s registrací nebo s vyvěšením inzerce? Kontaktujte Lauru, nebo se na nás obraťte na chatu.

Nicole Laura Jaško

Client Angel

Chcete se spojit s naší obchodní ředitelkou? Kontaktuje Lucii.

Lucie Dusilová

Success Partner