FAQ

Je registrace na Executivejob.cz zdarma?

Registrace je zdarma a do tří minut máte hotovo.

Co všechno musím zadat při registraci?

Je to jednoduché a přehledné. Registraci jsme rozdělili do tří jednoduchých kroků. V prvním si zadáte své přihlašovací údaje, ve druhém vyplníte svá klíčová kritéria a vložíte CV, ve třetím kroku uvedete Vaši profesní historii.

Existují nějaké podmínky registrace?

Dbáme na to, abychom v databázi manažerů měli pouze seniorní manažery s potřebnými zkušenostmi. Jsme pracovní portál s manažerskými příležitostmi s příjmem od 60 000 Kč, nebo požadavkem minimálně 5leté zkušenosti ve vedení týmu. Pokud díky svým zkušenostem splňujete naše podmínky, jste u nás srdečně vítáni.

Proč se nemohu dostat do detailu manažerských pracovních příležitostí?

Detaily manažerských pracovních příležitostí jsou přístupné pouze po dokončené registraci zdarma (včetně vložení CV) a po přihlášení. Do té doby nemůžete na nabídky reagovat.

Kdy mohu uplatnit slevu 10 % na Vaše služby?

Slevu 10 % můžete využít na veškeré naše služby hned po registraci.

Mohu při reakci na manažerskou pracovní příležitost zanechat zprávu zadavateli?

Ano, k reakci na manažerskou příležitost můžete připojit zprávu, která se odešle zadavateli spolu s Vaší reakcí. Zadavatel má navíc možnost připojit k nabízené příležitosti tři doplňující otázky na kandidáty. Pokud tak učinil, musíte při reakci na pozici otázky odpovědět.

Jak fungují klíčová kritéria?

Vaše klíčová kritéria vyplňujete během registrace. Náš jedinečný systém Vás na jejich základě upozorní, pokud při reakci na inzerovanou pozici některý z požadavků zadavatele nesplňujete.

I tak můžete na pozici reagovat. Dostanete možnost zaslat zadavateli inzerované pozice zprávu, proč jste i přes nesplnění konkrétního požadavku ideálním kandidátem na inzerovanou pozici.

Číst více

Mohu si svoji reakci na nabízenou pozici rozpracovat a následně se k ní vrátit?

Ano, pokud budete muset z nějakých důvodů svoji rozepsanou reakci na pozici přerušit, můžete se k ní jednoduše vrátit. Při opětovném zobrazení pozice stačí kliknout na tlačítko Dokončit rozpracovanou reakci.

Dokážete mě připravit na pohovor, vylepšit mi životopis, případně mě kariérně nasměrovat?

Určitě a mnohem víc :). Můžete využít naší služby Konzultace CV, kde Vám pomůžeme sestavit profesionální manažerský životopis.

Při další službě Kariérního poradenství Vám Tomáš Drážný, bývalý headhunter a zakladatel Executivejob.cz, poradí, jak se nejlépe zorientovat na trhu, jak nastavit osobní brand a jak se prezentovat nejen na sociálních sítích. Využít můžete také oblíbené služby Interview nanečisto s naším HR "buldokem", Honzou Tomsem, dlouholetým HR ředitelem s více než 20letou zkušeností z HR prostředí a z byznysu. Honza Vás dokonale prověří a připraví na vše, co Vás čeká na ostrém interview.

Číst více

Co když nechci, aby někdo věděl, že jsem se u Vás zaregistroval a hledám si novou kariérní výzvu?

Stačí si při registraci, nebo kdykoliv poté ve Vašem účtu, přepnout na neviditelný režim. V tom případě nebudete dohledatelní v naší databázi manažerů.

Vy však vidíte všechny pozice a můžete na jakoukoliv reagovat. Váš profil se zobrazí jen zadavatelům pracovních příležitostí, na které budete reagovat. Neviditelný režim můžete kdykoli aktivovat i deaktivovat.

Číst více

Musím ke každé reakci na pozici přikládat životopis?

Svůj životopis nahrajete již během registrace a odesílá se automaticky společně s Vaší reakcí na manažerskou příležitost. Díky tomu při reakci na pozice nemusíte ztrácet čas opětovným nahráváním Vašeho CV.

Co se stane poté, když reaguji na pozici?

Vaše reakce na pozici se zobrazí společnosti, která zadala pracovní příležitost. Společnost s Vámi poté komunikuje napřímo a rozhoduje, jestli si Vás pozve na pohovor do dalšího kola, nebo jestli Vaši reakci zamítne.

Jste headhunteři nebo HR agentura?

Nejsme ani headhunter, ani personální agentura. Jsme inzertní portál seniorních manažerských pozic.

Jsme místem, kde najdete nabídky s příjmem od 60 000 Kč, nebo požadavkem minimálně 5leté zkušenosti ve vedení týmu. Inzerci si na Executivejob.cz zadávají jednotlivé společnosti, headhunteři či personální agentury. Je pak jen na Vašem výběru, na kterou příležitost budete po registraci reagovat.

Číst více

Získejte mzdový průzkum trhu

Zapojte Vaši firmu do průzkumu odměňování Pay-Fair a získejte zdarma grading a kategorizace všech rolí ve firmě.

Pokud se přihlásíte mezi prvními 100, můžete využít 50% slevu na podrobná data o mzdách, bonusech a benefitech.