FAQ

V čem je Executivejob.cz jedinečný?

Přinášíme do ČR inovativní systém. Revoluci v pracovních portálech. Manažerské pozice u nás inzerujete zdarma, platíte až za výsledek. Pokud se nedostaví, nic neztratíte. Sami si určujete, kolik utratíte. Navíc Vám garantujeme kvalitu.

Je vložení inzerované pozice opravdu zdarma?

Ano, za vložení pozice na Executivejob.cz nic neplatíte. Pozice bude po vyvěšení aktivní 30 dní. Poté můžete pozici opětovně zdarma aktivovat na dalších 30 dní.

Co se stane po vložení pozice?

Na Vaši vystavenou pozici budou reagovat seniorní manažeři. Uvidíte profily reagujících manažerů, které jsou neodkryté.

Poskytují Vám však stěžejní informace o tom, jestli manažer vyhovuje Vašim klíčovým kritériím na pozici. Podle toho se rozhodnete, jestli si profil odkryjete (zaplatíte).

Číst více

Jaký je tedy rozdíl mezi neodkrytým a odkrytým profilem manažera?

Každý manažer si vytvoří svůj profil na Executivejob.cz. Profily můžete procházet v databázi manažerů, nebo v reakcích na Vaši nabízenou pozici. Náhled neodkrytého profilů je zdarma.

Díky tomu získáte přehled o zkušenostech a profesní historii manažerů. U reakcí na Vaši pozici navíc díky našemu unikátnímu systému vidíte, jak manažeři splňují Vaše zadaná klíčová kritéria na pozici. Podle toho se rozhodnete, jestli si profil odkryjete. Po odkrytí vybraného profilu se Vám zobrazí kontaktní údaje manažera a jeho CV. Podívejte se na příklad odkrytého a neodkrytého profilu.

Číst více

Kolik stojí odkrytí jednoho profilu manažera?

Odkrytí jednoho profilu manažera = jeden kredit. Základní cena jednoho kreditu je 1990 Kč. Při zakoupení většího množství kreditů však získáte výhodnější cenu kreditu, která může klesnout až na 990 Kč.

Ceník si můžete prohlédnout zde. Pokud navíc u pozice okryjete čtyři profily reagujících manažerů, tedy použijete čtyři kredity, zdarma se Vám odkryjí ostatní reagující profily manažerů. Příklad: Pokud Vám bude na pozici reagovat 20 manažerů, zaplatíte pouze za odkrytí 4 profilů a zbylých 16 se Vám odkryje zdarma.    

Číst více

Musím odkrývat profily reagujících manažerů po jednom, nebo si můžeme u nabízené pozice odkrýt všechny najednou?

Záleží jen na Vás. Vždy však platí, že čtyři odkryté profily reagující na Vaši nabízenou pozici otevřou zdarma zbytek reagujících manažerů. Je jedno, jestli budete profily otevírat po jednom, nebo je otevřete najednou.

Mají kredity nějakou platnost?

Nemají. Kredity u nás neexpirují. Můžete je využít kdykoliv v budoucnu, a proto se vyplatí nakoupit jich víc za výhodnější cenu.

Jaké možnosti platby za kredity můžeme využít a jsou ceny včetně, nebo bez DPH?

K zakoupení kreditů můžete využít jak platební kartu, tak Vám můžeme zaslat fakturu. Ceny kreditů jsou bez DPH.

Pokud si odkryji kandidáta u jedné pozice, zůstane mi odkrytý i při jeho případných reakcí u naší další pozice?

Ano, nikdy neplatíte dvakrát za otevření jednoho profilu. Jednou otevřený profil kandidáta pro Vás zůstává otevřený jak v databázi manažerů, tak při jeho reakcích na Vaše další nabízené manažerské příležitosti - a to 3 měsíce.

Pokud si odkryji kandidáta v databázi manažerů a on pak bude reagovat na naši vloženou pozici, uvidím ho již odkrytého?

Ano, jednou odkrytý kandidát v databázi manažerů Vám zůstane odkrytý i v případě, že bude reagovat na některou z Vašich nabídek - a to po dobu tří měsíců. Nemusíte tak za otevření jednoho profilu platit dvakrát - po dobu tří měsíců.

Co když jsme si za kredit odkryli profil manažera a ze CV jsme zjistili, že v profilu uvedl nepravdivé informace?

Pokud zjistíte, že manažerem uvedené údaje v jeho profilu neodpovídají informacím z jeho CV, stačí nám jednoduše manažera nahlásit klikem na praporek v detailu jeho profilu. My vše prověříme a Váš použitý kredit Vám samozřejmě vrátíme.

Jak fungují Doplňující otázky, které mám možnost vložit k vyvěšené pozici?

U každé poptávané pozice můžete zadat až 3 doplňující otázky. Pokud jich využijete, manažeři na ně musí odpovědět, až poté mohou reagovat na pozici.

Doporučujeme se ptát na stěžejní požadavky na pozici. Ptejte se formou otevřené otázky, ne uzavřené, aby kandidáti neodpovídali pouze ANO/NE.

Číst více

Jsou důležitá Klíčová kritéria, které mám možnost zadat při vkládání pracovní příležitosti?

Ano, jsou, poznáte podle nich relevanci kandidátů. Klíčová kritéria můžete zadat při vkládání pozice a vřele to doporučujeme.

Náš systém Vám pak kandidáty seřadí podle toho, na kolik procent odpovídají Vašim požadavkům. Klíčová kritéria můžete kdykoliv libovolně měnit, procentuální žebříček reagujících kandidátů se vždy přepočítá podle aktuálního stavu.

Číst více

Co když obsazujeme confidential pozici a nemůžeme zveřejnit informace o naší společnosti?

Při vkládání pozice si můžete vybrat vložení v režimu Confidential. V tom případě se u zveřejněné pozice nezobrazí název, logo a informace o společnosti,

dále pak Vaše kontaktní údaje. Kandidátům se zobrazí jen obsah inzerované pozice, který sami vložíte.

Jakmile však přes nás kandidáta oslovíte, nebo zamítnete, přijde mu zpráva, kde uvidí Vaši emailovou adresu.

Číst více

Přihlaste se k newsletteru

Buďte v obraze, co se děje ve světě manažerů, obsazování top manažerských pozic a připojte se k našemu newsletteru, kde se budete pravidelně dovídat tipy a novinky.